64-15.-17.9.2023_sdh-jar._vikendovy_pobyt_v_rekreacnim_arealu___pod_saumburkem
64 fotek

Víkendová akce SDH Jaroslavice začala v pátek 15.9.2023 příjezdem všech účastníků do rekreačního zařízení Pod Šaumburkem v Rajnochovicích.

Během toho, než se všichni ubytovali, jsme čas vyplnili na hřišti míčovými hrami a průzkumem okolí. Někteří se už od prvního dne vydali hledat houby, a díky příznivým klimatickým podmínkám jsme se také vydali na noční houbolov (výprava byla úspěšná). Páteční večerní program byl zajištěn hudebním vystoupením a deskovými hrami.

Sobotní dopoledne se neslo v duchu zážitkových her, které pečlivě připravil Olše, vedoucí dětí. Hry měly úspěch nejen u dětí, ale také u dospělých. Po následném obědu a odpočinku jsme se vydali na výpravu k troskám hradů Šaumburk. Večer proběhla párty ve stylu retro.

Nedělní dopoledne jsme strávili balením a hraním her na hřišti. Po obědě jsme se rozloučili a vyrazili na cestu domů.

Zapsala: A. Pastorčáková