80-26.-28.4.2024_sdh-jar._vikendove_soustredeni_souteznich_druzstev_na_brezuvkach
80 fotek

Od pátečního odpoledne 26.4. až do neděle 28.4.2024 se uskutečnil každoroční nácvik soutěžních družstev na Březůvkách. V pátek jsme nachystali vše potřebné pro nácvik a díky pěknému počasí jsme den zakončili posezením u táboráku.

Po celý víkend panovalo skvělé počasí a tak jsme se mohli naplno věnovat nácvikům požárního útoku. Sobotní den byl zahájen příjezdem dětí a jejich tréninkem. Po obědě se na trať vrhli starší kolegové družstva mužů. Ti trénovali tvrdě až do západu slunce a nebýt rozbahněného povrchu tak trénovali až do noci.
Po únavném nácviku se ještě pokračovalo ve večerní tradici opékání špekáčků.

V neděli ráno nás probralo opět sluníčko, a proto jsme se hned po snídani vrhli opět na trať a trénovali až do oběda. Po obědě se celý areál uklidil a unavení po náročném víkendu, jsme se rozjeli do svých domovů.

Poděkování patří manželům Hájkovým za zapůjčení areálu a také děvčatům z kuchyně za přípravu skvělého jídla. Celá akce se vydařila a přejeme sporťákům i mladým hasičům, ať se jim v nadcházející sezóně daří.

Zapsal: Lukáš Nedbal