16-28.-30.04.2023_sdh-jar._vikendove_soustredeni_na_brezuvkach
67 fotek

V páteční odpoledne 28.4.2023, jsme se začali sjíždět do areálu na Březůvkách k tradičnímu nácviku. Do večera se nachystalo vše, co bylo v plánu a tento den jsme zakončili opékáním špekáčků v pláštěnkách za hustého deště.

Do rána se naštěstí počasí umoudřilo a děti, které dojely, mohly cvičit své umění s hadicemi bez deště. Po obědě vystřídali omladinu jejich starší kolegové a nebýt rozbahněného terénu, možná by trénovali až do noci. Kilové nánosy bahna na botách jim však bránily nejen v běhání, ale i v chůzi, tak skončili před setměním a pokračovalo se v teoretické rovině u táboráku.

V neděli ráno nás vzbudilo sluníčko a za krásného počasí se dokončily nácviky, po obědě se celý areál uklidil a vydali jsme se na cestu k domovům.

Poděkování patří manželům Hájkovým za zapůjčení areálu a Janě Čechové za výborné jídlo.
Celá akce se vydařila a přejeme sporťákům i mladým hasičům, ať se jim v nadcházející sezoně daří.

Zapsala: M. Čechová