8-24.3.2024_sdh-jar._-velke-finale-xxx.-rocnik-velke-uzlovaci-souteze
8 fotek

V sobotu 24.3.2024 proběhla v kulturním domě Březůvky tradiční ,,Velká uzlovací soutěž okresu Zlín“. Tohoto klání se samozřejmě zúčastnili i naši zástupci a to v kategorii starších i mladších mládežnických družstev.

Řady mladších zastupovala jediná naše soutěžící a to Ella Zámečníková, která i přes velkou trému z premiérové účasti statečně bojovala a obsadila s časem 37.69s pěkné 43. místo z 52 zúčastněných soutěžících.

V kategorii starších se bohužel ze zdravotních důvodů nemohla soutěže zúčastnit naše nejlepší přebornice v uzlování Kája Surá, ale i tak zbylí tři borci předvedli velmi pěkné výkony.
Ze 62 celkově zúčastněných soutěžících, předvedl nejlepší výkon Tomáš Pastorčák, který s časem 16,45s obsadil 31. místo. Další Linda Filipová s časem 18,09s vybojovala 36. místo a Nikola Zámečníková s časem 18,80s obsadila 44. místo.

Všichni naši mládežníci bojovali s velkým odhodláním, ale při tak velké konkurenci, kde se v rozhodování jedná někdy jen o desetinky sekundy, jsou jejich výkony velmi dobré. Gratulujeme a zároveň děkujeme všem našim dětem za skvělou reprezentaci našeho sboru.

Zapsal: L. Ordelt