2019-07-20-sdh-jar-souteze-2019-gp-zel-paseky-03
18 fotek

V sobotu 20.7.2019, proběhla další soutěž GP 8. okrsku a to ve sportovním areálu na Želechovických Pasekách. Sjelo se 8 družstev mužů a 2 družstva žen. Soutěž probíhala za krásného letního počasí a pořadatelé vše zvládali na výbornou. Všichni soutěžící byli odhodláni podat co nejlepší výkony a tak nic nescházelo ke správné sportovní atmosféře.

K provedení požárního útoku museli soutěžící proběhnout korytem potoka a samotná trať vedla částečně lesem. Nejlepší útok předvedli domácí borci, kterým se letos konečně zadařilo a vybojovali 1. příčku.

Druzí skončili lídři letošního GP družstvo Želechovic nad Dřevnicí a v těsném závěsu za nimi se umístilo družstvo z Ostraty. Bohužel našim soutěžákům se moc nedařilo a zůstala na ně, tak jako v loňském roce opět ,,bramborová medaile“. Je to škoda, ale i tak to byl při kvalitě všech soutěžních družstev, dobrý výkon.

Do konce letošního kola GP zbývají ještě dvě soutěže a tak doufejme, že se vše podaří a můžeme očekávat celkově pěkné umístění.