14-2.9.2023_sdh-jar._rozlouceni_s_prazdninami
40 fotek

V sobotu 2.9.2023 proběhla v okolí bývalé školy akce Rozloučení s prázdninami. Během dopoledne byla nachystána jednotlivá stanoviště a byl nafouknut skákací hrad, který hned vyzkoušely děti přítomných organizátorů.

Ve 14 hodin byl program oficiálně zahájen, z reproduktoru se linula příjemná hudba a po zdolání jednotlivých soutěží v bufetu nestačili dětem vydávat jeden párek v rohlíku za druhým.
Po zahoukání policejního vozu se všichni přesunuli k jeho prohlídce, která měla velký úspěch. Poté krásné mažoretky z Fryštáku předvedly své umění a mnohé děti si v bike škole vyzkoušely, že jízda na kole není jen o šlapání do pedálů.

Za krásného počasí na sluníčku uschli všichni, kteří se poprali s vodou u džberovek, i ti, kteří se zapotili při hasičském slalomu.

Poděkování patří všem organizátorům za klidný průběh akce, paní Zuzaníkové za malování na obličeje dětí i dospělých a Komisi místní části za pomoc a finanční podporu.

Zapsala: M. Čechová