17-13.05.2023_sdh-jar._soutez-okrskove_kolo_klecuvka
39 fotek

V sobotu 13.5.2023 byla zahájena série soutěží v požárním sportu a to okrskovým kolem konaným na Klečůvce. Náš sbor reprezentovalo družstvo madých hasičů v kategorii staržích žáků a tradičně družstvo mužů.

Vše začalo štafetami dětí, ve které naši zástupci vybojovali 3. místo. Následovaly štafety mužů kde naši sporťáci předvedli perfektní výkon a suvérénně obsadili 1. místo.

Po menších úpravách trati se rozjely požární útoky. Naše děti bojovaly seč mohly, ale bohužel se projevila absence možnosti řádného mokrého nácviku a díky tomu jejich výkon nebyl časově nejlepší. Vše dohnaly kvalitním provedením a v této disciplíně obsadily 4. místo.

Naše mužské družstvo předvedlo v útoku taky pěkný výkon, ale bohužel chvíli čekali na vodu a to se ukázalo v čase který stačil rovněž na 4. místo.

V závěrečném celkovém hodnocení skončilo družtvo našich dětí na pěkném 4. místě a družstvo mužů se vyhouplo na bednu a to hned na druhou příčku.

Všem soutěžícím moc blahopřejeme za perfekní reprezentaci našeho sboru a přejeme hodně úspěchů v celé nadcházející sezóně.

Na závěr ještě pozvánky na následující soutěžní akce a to na soutěž dětí okresního kola hry PLAMEN, která proběhne hned následující sobotu 20.5.2023 od 8 hod. na stadiónu v Hulíně.
Družstvo mužů čeká v sobotu 27.5.2023 od 15 hodin, soutěž GP 8. okrsku na Klečůvce.

Samozřejmě všechny příznivce požárního sportu na tyto akce co nesrdečněji zveme.