1-18.5.2024_sdh-jar._okresni_kolo_hry_plamen_2024_-8._misto
8 fotek

Naše družstvo dětí se v sobotu 18.5.2024 zúčastnilo soutěže okresního kola hry PLAMEN 2024 konané na stadioně v Hulíně. Tato soutěž od předcházejících ročníků zaznamenala několik změn v organizaci a hodnocení soutěže. Podzimní závod požární všestrannosti (branný závod) se nezapočítává do celkového hodnocení okresního kola hry Plamen, ale je od letošního roku samostatnou soutěží.

Děti soutěžily ve 4 disciplínách a to v klasickém požárním útoku, štafetě CTIF, štafetě 4x60 m, štafetě požárních dvojic a to vše ve dvou kategoriích mladších a starších žáků.

Naše družstvo soutěžilo v kategorii starších žáků a jelo takticky na jistotu, neboť soutěž je velmi náročná a není možné si dovolit nesplnit některou z disciplín. Děti daly do závodění opravdu všechno a díky tomu se jim podařilo ve velmi silné konkurenci ze 17 družstev vybojovat krásné 8. místo.

K tomuto úspěchu jim blahopřejeme, děkujeme za perfektní reprezentaci našeho sboru a do dalších soutěží přejeme hodně úspěchů.

Zapsal: L. Ordelt