1-6.6.2024_sdh-jar._letni_brigada_na_brezuvkach
8 fotek

Již tradičně, jako i předchozí roky se 1.6.2024 uskutečnila brigáda na Ranči Ikaria v Březůvkách.

Oproti dřívějším brigádám se letošní lišila tím, že se nekonala v jednom víkendu. Akce byla rozdělena do dvou různých termínů. V oba dny se sešlo dost lidí, aby se zvládl připravit areál na pobytovou a táborovou sezónu. Hlavní činností mužů byly opravy a podsékání ohrad a ženy měly na starosti úklid ubytovacích prostor. Počasí nám vcelku přálo a až na drobné přeháňky bylo slunečné.

Velký dík od manželů Hájkových, patří všem našim členům, kteří se na obou brigádách podíleli a přiložili ruku k dílu. Tahle naše činnost a spolupráce je pro obě strany přínosem. Díky naší práci na brigádě nám manželé Hájkovi poskytli bezplatně ubytování a prostory pro víkendové soustředění soutěžních družstev mužů a dětí našeho sboru.

Zapsal: M. Hlavička