2019-10-17-sdh-jar-brigada-na-udrzbe-techniky-a-uklidu-garaze-2019-05

Ve čtvrtek 17. října, tak jak bývá zvykem na závěr sezóny, uskutečnili členové zásahové jednotky generální úklid garáže se zazimováním techniky.

Bohužel je špatné, že se této brigády zúčastnilo pouze jen 5 členů, kteří aby vše stihli udělat, byli nuceni brigádu protáhnout až do večerních hodin. Práce bylo opravdu hodně, neboť auto Nissan čeká v průběhu měsíce listopad technická prohlídka a je nutno ho na ni řádně připravit.

Je potřeba, aby si členové zásahové jednotky a také všichni soutěžáci uvědomili, že kromě práce při zásazích a soutěžích je nutno veškerou techniku udržovat stále v akce schopném stavu a jednou za čas, tomu dát trochu i více.

Brigády se zúčastnili: Michal Hlavička, Radek Hlavička, Petr Čech, David Holík a Lukáš Veselý.

Zapsal: L. Ordelt