2017-9-17-15-sdh-jar-vikendovka-revika-2017-101
100 fotek

Po loňských dobrých zkušenostech jsme se rozhodli udělat letos víkendovku opět ve Vizovicích – v rekreačním středisku Revika.

V pátek 15.9.2017 odpoledne se postupně dostavilo 31 dospěláků a 22 dětí. Do večera ještě někteří stihli projít les, zahrát si minigolf, další hráli hry v jídelně. Večer se nesl v uzeném duchu – všichni bez rozdílu věku si pochutnali na grilovaných klobáskách. V „lokomotivě“ tradičně přikládal náš starosta.

V sobotu po ránu se dostavili tři mladí vojáci a předvedli nám arzenál airsoftových a laserových zbraní, vyzkoušeli jsme si také hledání kovových částí minohledačkou. Děti běhaly po lese ve vestách a pípání trefených se ozývalo ze všech stran. Po dobrém obědě jsme se prošli do Vizovické čokoládovny, abychom si trošku osladili život, jelikož nás večer čekal vyuzený zbytek klobásek.

V neděli se pro změnu dostavil klaun Brdík, pobavit děti svým vystoupením, ve kterém se společně zpívalo a tancovalo. Největší úspěch mělo jako vždy nafukování balónků a závěrečnou tečkou byly nádherné bubliny. ,,Klaune Brdíku děkujeme"

Po vydatném obědě jsme se za doprovodu stále přítomného deště, rozjeli zpět do svých domovů. Do kalendáře na příští rok si poznamenejte datum 14.9.2018 – jedná se o začátek příští víkendovky, tentokrát v rekreačním středisku Trnava.

Zapsala: M. Čechová