2018-01-03-sdh-jar-stredecni-sportovni-vecery-v-telocvicne-zs-drevnicka-03
9 fotek

Ani v zimním období naši členové zásahové jednotkysoutěžního družstva nezahálejí. Scházejí se pravidelně každou středu večer v tělocvičně základní školy Zlín- Dřevnická, kde utužují svoji fyzickou kondici hrou „florbal“.

Tyto sportovní večery probíhají od začátku listopadu až do druhého týdne měsíce dubna a to již od roku 2012.

Kromě našich členů, občas navštěvují tělocvičnu i členové soutěžních družstev z jiných sborů našeho okrsku, aby vzájemně poměřili svoje síly a rychlost tentokrát v tělocvičně při florbálku. Je dobře, že soutěžáci přes zimní období nezahálejí a využívají možnosti sportování v tělocvičně. Soutěžní sezóna se pomalými krůčky začíná přibližovat a každá sportovní aktivita jim bude jenom k dobru.

Zapsal: L. Ordelt