25.9.2021_soutez_tfa_zelechovice_20
21 fotek

V sobotu 25.9.2021 se dva naši členové, Petr Čech a Lukáš Veselý, zúčastnili prvního ročníku soutěže silové TFA pro začátečníky v Želechovicích nad Dřevnicí.

Pro soutěžící byla „Na střelnici“ připravena dráha, kterou nejlepší z borců (mimo soutěž) zvládl za neuvěřitelnou minutu a půl. Soutěžící běželi v zásahovém oblečení a obuvi, s přilbou na hlavě a dýchacím přístrojem na zádech. Postupně museli zdolat bariéru, poprat se s motáním hadice, proskočit oknem, zvládnout čtyřicet úderů kladivem, proběhnout se s hadicí kolem kuželu, desetkrát vystoupat na paletu se zátěží čtyřicet kilo a na závěr šestkrát převrátit velkou traktorovou pneumatiku. Na úplném konci dráhy na všechny borce čekala připravená matrace k okamžitému odpočinku.

Petr Čech se s časem 2min. 11s. umístil na čtvrtém místě a Lukáš Veselý obsadil s časem 2min. 30s. desáté místo.

Naši borci dokázali, že díky výborným výsledkům na této soutěži mají dobrou fyzickou i taktickou přípravu a děkujeme jim za skvělou reprezentaci našeho sboru.

Zapsal: L. Ordelt