2019-02-17-sdh-jar-soutez-mladych-hasicu-8-okrsku-ve-vazani-uzlu-05
15 fotek

V neděli 17. 2. 2019 od 9 hod. proběhla na naší has. zbrojnici " Uzlovací soutěž 8. okrsku". Sešli se zde všichni zástupci okrsku, dokonce i Lužkovice přijely sbírat zkušenosti na plánovaný nábor dětí a tak se jistě při dalším ročníku účast ještě zvýší.

Za Jaroslavice soutěžili čtyři starší žáci a jeden mladší žák. Našim dětem patří velká gratulace, neboť obsadili téměř všechny přední příčky. Za starší 1. místo obsadila Alča Pastorčáková a za mladší 1. místo obsadil Petr Olšan.

Nejlepší čas - mladší žáci

Nejlepší čas - starší žáci

Vše proběhlo na výbornou. O občerstvení se postaral Laďa Ordelt, který nám naservíroval párky. Po vyhlášení výsledků, jsme se rozloučili a rozešli do svých domovů.

Zapsala: K. Ordeltová