2017-9-7-sdh-jar-smutecni-oznameni-o-umrti-br-miroslava-vanhary-01

Ve čtvrtek 7. září 2017 zemřel náš dlouholetý člen SDH Jaroslavice br. Miroslav Vaňhara. Členem SDH Jaroslavice byl od roku 1941. Pro sbor se snažil vždy dělat maximum, zúčastňoval se všech brigád a jako organizátor nechyběl na žádné společenské akci.

Za práci ve sboru byl po zásluze odměněn medailí Za příkladnou práci, Za zásluhy, Za mimořádné zásluhy a medailí sv. Floriána. Od roku 2000 byl nositelem titulu Zasloužilý hasič. Skoro celý svůj produktivní věk pracoval jako hasič v národním podniku Svit Gottwaldov. V našem sboru pracoval ve funkci strojníka, vzorně se staral o techniku a uplatňoval tak zkušenosti ze svého zaměstnání.

Poslední rozloučení s bratrem Miroslavem Vaňharou proběhne ve středu 13.9.2017 v 10.30 hod. v obřadní síni zlínského krematoria. Čest jeho památce.

Zapsal: L. Ordelt