32-_-_3.9.2022_sdh-jar._rozlouceni_s_prazdninami_2022
54 fotek

Na sobotu 3.září 2022 jsme naplánovali akci pro děti "Rozloučení s prázdninami". Počasí vyšlo úplně luxusně, sluníčko svítilo přiměřeně a na obloze se jen sem tam objevil malý mráček.

Program byl připraven pro všechny věkové kategorie. Ti nejmenší trefovali kuželky, lovili gumová zvířátka v bazénu nebo házeli míčky do terče. Ti větší soutěžili v šipkách nebo běhali slalom s hasičskou výbavou a téměř všichni zkoušeli stříkat za použití džberovky na terč.

Velkou atrakcí byl příjezd policejního vozidla, kde si mohli všichni vyzkoušet např. zásahovou uniformu, prohlédnout vybavení vozidla, apod. Také vystoupení se psy – "agility" mělo velký úspěch.

Děti odcházely spokojené, s bříšky plnými párků v rohlíku, s pomalovanými obličeji a s kapsami naditými pokreslených kamínků a různých sladkostí.

Celá akce byla pořádána za spolupráce komise místní části Jaroslavice. Velké poděkování patří také dalším sponzorům, a to společnostem RoneltDinaz, kteří se finančně podíleli na této akci a společnost VITAR, která zapůjčila potřebné doplňky na sestavení trati pro "Bike školku" a přispěla věcnými dary v podobě ovocných pitíček Capri-Sun.

Zapsala: M. Čechová