2019-09-07-sdh-jar-rozlouceni-s-prazdninami-2019-10
30 fotek

V sobotu 7.9.2019 jsme se sešli v budově bývalé školy v Jaroslavicích, abychom připravili pro děti i jejich rodiče akci, kterou jsme po loňském úspěchu, opět nazvali „Rozloučení s prázdninami“. Jen nám letos moc nepřálo počasí a po horkých dnech přišel mokrý víkend. Naštěstí se jednalo jen o přeháňky, tak jsme několikrát nafukovali a vyfukovali skákací hrad, aby moc nezmokl. Většinu her jsme nastěhovali do interiéru školy, děti si mohly nechat pomalovat obličej, zahrát ping-pong, stolní fotbal a spoustu dalších her. Nakonec ani pejsci nezmokli a se svými majiteli nám předvedli vystoupení agility. Velký aplaus měl i kouzelník RadekR. A lanová dráha patřila tradičně také mezi velmi obléhané atrakce.

Akce byla finančně podporována Komisí místní části Jaroslavice, za což velmi děkujeme. Také děkujeme členkám komise, za pomoc při organizaci.

Zapsala: M. Čechová