2018-10-13-sdh-jar-podzimni-sber-zelezneho-srotu-2018-01
10 fotek

V sobotu 13.10.2018 proběhl tradiční podzimní sběr železného šrotu. Vše proběhlo bez problémů, počasí bylo nádherné a i účast členů byla dobrá. Vše nahrávalo tomu, aby se udělalo hodně práce a to se taky podařilo.

Velké množství šrotu se sebralo na Kudlově a také v Jaroslavicích toho nebylo málo. I občané na pasekách na nás mysleli a připravili nám nějaké hromádky železa a hlavně se tam našly takové těžké kousky s kterými byl problém při nakládání. Na závěr proběhlo třídění barevných kovů, které se ukončilo v pozdních odpoledních hodinách. Veškerá snaha se vyplatila, neboť se sebralo celkem 10 020 kg železa + barevné kovy.

O zázemí v podobě občerstvení se staraly naše ženy, kterým za to patří poděkování.

Zapsal: L. Ordelt