21.5.-22.5.2022_sdh-jar._soutez-okresni_kolo_hry_plamen_2021-2022_b_doubravy-1
40 fotek

Ve dnech 21.- 22.5.2022 proběhla jarní část Okresního kola hry Plamen 2021/2022. Naše děti se na tuto soutěž pečlivě připravovaly, aby jejich výsledné umístění ve velmi silné kategorii starších žáků, bylo co nejlepší.

Sobotní klání, které bylo odstartované v brzkých ranních hodinách, probíhalo na Atletickém stadiónu v Hulíně. Soutěžilo se v disciplínách štafeta 4x60 m., štafeta požárních dvojic a štafeta CTIF. Bohužel štafetu CTIF z důvodu nedostatečného počtu soutěžících, muselo naše družstvo vynechat.

Nedělní program probíhal ve sportovním areálu v Doubravách a to v disciplíně požární útok. Každé družstvo mělo možnost dvou pokusů, kde se počítal ten lepší dosažený čas. Naše děti oba pokusy splnily bez ztráty bodů, byť jejich časy se samozřejmě nemohly rovnat starším a fyzicky zdatnějším soupeřům.

V celkovém hodnocení Okresního kola hry Plamen, se naše družstvo umístilo v kategorii starších žáků na 15. místě z 25 zúčastněných týmů.

Děkujeme všem dětem i jejich vedoucímu za skvělou reprezentaci našeho sboru a přejeme jim, ať se jim i nadále daří.

Zapsal: L. Ordelt