1-01.04.2023_sdh-jar._o_putovni_pohar_stipskeho_beranka
8 fotek

Za opravdu aprílového počasí proběhla v sobotu 1.4.2023 soutěž mladých hasíčů, branný závod o putovní pohár Štípského beránka. Navzdory špatnému počasí se sjelo 20 družstev mladších žáků, 26 družstev starších žáků a 3 přípravky. Náš sbor reprezentovaly hned dvě družstva které byly zařaženy díky věkové smíšenosti do kategorie starších.

Děti se na braňák připravovaly poctivě, ale i tak se při samotném soutěžení pár chybiček vloudilo a jejich umístění bylo asi ve středu tabulky na 17 a 21 příčce. Zajimavostí bylo, že družstvo vzrůstově menších dětí dosáhlo lepšího umístění než družstvo těch odrostlejších.
První místa v obou kategoriích zůstaly domácím dětem ze Štípy a k tomu jim moc blahopřejeme.

Důležité je, že se po zimní přestávce začalo konečně závodit i venku a spousta závodů je teprve před námi. Dětem děkujeme za skvělou reprezentaci našeho sboru a přejeme jim hodně úspěchů do nadcházející sezóny.

Zapsal: L. Ordelt