29.-30.5.2021_letni_brigada_na_brezuvkach_2021._17
25 fotek

Poslední květnový víkend se za dodržení všech protiepidemiologických opatření konala brigáda na Březůvkách. Jednalo se po dlouhé době o první společnou akci, které se zúčastnilo celkem 15 osob.

Počasí bylo aprílové, ale i přesto jsme udělali většinu naplánovaných prací. Tradičně se opravovaly ohrady pro koně, sekly se travnaté pozemky, provedl se úklid horní i dolní budovy včetně všech oken. Sobotní pracovní den jsme zakončili táborákem s opékáním špekáčků. Na neděli nám zůstalo jen dodělat zbytek prací.

Po celé dva dny nás Lenka Hájková zásobovala výborným jídlem. Po nedělním obědě jsme se rozjeli zpět ke svým domovům. Věřím, že jsme pomohli dobré věci a letní tábory se mohou opět uskutečnit v čistém a příjemném prostředí.

Zapsala: M. Čechová