img-20200608-wa0001
32 fotek

V termínu 6. a 7. června se konala brigáda na Březůvkách. Jelikož se jednalo o první velkou akci po koronaviru, byla účast více než hojná. Vždyť jsme se společně nesetkali od listopadu loňského roku!

Celkem se zúčastnilo 20 mužů, 8 žen, 9 dětí a 2 psi.

Za téměř letního počasí jsme již během soboty udělali většinu naplánovaných prací. Tradičně se opravovaly ohrady pro koně, sekly travnaté pozemky, byl proveden úklid horní i dolní budovy včetně všech oken. Netradičně se opravovala střecha nad stájemi. Sobotní pracovní den jsme zakončili táborákem s opékáním špekáčků. Na neděli nám zůstalo jen dodělat zbytek prací včetně rozvozu písku v jízdárně.

Po celé dva dny nás Lenka Hájková zásobovala výborným jídlem, děti zcela jistě nezapomenou na její vynikající koblížky. Po nedělním obědě jsme se rozjeli zpět ke svým domovům. Věřím, že jsme pomohli dobré věci a letní tábory se mohou opět uskutečnit v čistém a příjemném prostředí.

Zapsala: M. Čechová