1-15.04.2023_sdh-jar._-jarni-sber-zelezneho-srotu
10 fotek

Pravidelný jarní sběr železného šrotu, proběhl v sobotu 15.4.2023. Možná i díky konečně umoudřenému počasí se brigádníků sešlo celkem hodně a tak nebyl problém rozdělit se do skupin a vrhnout se do práce.

Sběr probíhal tradičně v Jaroslavicích, Jaros. Pasekách, Pinduli a Kudlově. I když region ve kterém šrot sbíráme, je celkem velký, pro nás této cenné suroviny je bohužel čím dál méně a musíme se snažit abychom sebrali opravdu vše, co nám lidé nachystají.

Souběžně se sběrem naše ženy dělali generální úklid hasičské zbrojnice a připravily nám občerstvení, které na závěr přišlo všem vhod. Na nějaké delší vysedávání po práci u pivečka to tentokrát nebylo, neboť nás večer čekala ještě členská schůze a to i s hudbou a tanečkem.

Celkem bylo sebráno 5 250 kg železného šrotu a 274 kg barevných kovů.

Zapsal: L. Ordelt