2019-04-13-sdh-jar-jarni-sber-zelezneho-srotu-02
7 fotek

V sobotu 13.4.2019, proběhl jarní sběr železného šrotu. I přes nepřízeň počasí, které již od pátečního večera panovalo, se pracantů sešlo celkem hodně a tak jsme se bez dlouhého otálení mohli pustit do práce.

Výsledek akce: bylo sebráno 8 900 kg železa + třděné barevné kovy

Projeli jsme již námi nacvičené trasy v Jaroslavicích, Kudlově, Pinduli a také jsme zajeli i do Zlína, kde nám bylo nabídnuto slušné množství šrotu. Vše se zvládalo bez větších problémů a tak i s tříděním barevných kovů bylo vše v 15 hod. hotové.

Naše ženy provedly generální úklid vnitřních prostor has. zbrojnice a postaraly se o občerstvení, které se během a po brigádě podávalo.

Poděkování patří jako vždy všem občanům, kteří na nás pamatují a vždy nám nějakou hromádku šrotu nachystají a také firmě KASKON, která nám zajišťuje odvoz a výkup této suroviny.

Zapsal: L. Ordelt