2-11.11.2022_sdh-jar._brigada_na_udrzbe_techniky_a_uklidu_garaze
5 fotek

Jelikož, a protože je zase podzim, sezona soutěží, sběrů, akcí a akciček pomalu končí… Tak zase po roce byl domluvený termín nutné brigády na údržbě techniky a úklidu garáže. Účast potvrdila to, že jak mezi soutěžáky, tak i ve výjezdové jednotce jsou členové, kteří si umí udělat chvíli času a přiložit ruku k dílu.

Během ani ne dvou hodin jsme byli schopní umýt auto zvenku i zevnitř aby se výstavně lesklo a mohlo být v dalším týdnu přistaveno k technické kontrole. Garáž se dočkala pořádné očisty, do které se kluci vrhli s patřičnou chutí. Vše vyskládali, vytřeli regály, poumývali inventář a vše uložili zpět na své místo. Podlaha si zasloužila dokonce hubici vysavače. Všechna práce se zvládla na jedničku a vše bylo připraveno na nadcházející inventuru.

Ještě nás čekala příprava sálu na výroční valnou hromadu. Nachystaly se stoly, židle, dekorace, pití, … To vše, aby schůze proběhla se vší parádou…

Brigády se zúčastnili a poděkování patří:
Petr Čech, Michal Sedlář, Lukáš Veselý, Mirek Kolář, Roman Pastorčák, Jakub Melichárek, Michal Matějičný.

Zapsal: P. Čech