2019-10-17-sdh-jar-brigada-na-udrzbe-techniky-a-uklidu-garaze-2019-05
5 fotek

Ve čtvrtek 17. října, tak jak bývá zvykem na závěr sezóny, uskutečnili členové zásahové jednotky generální úklid garáže se zazimováním techniky.

Bohužel je špatné, že se této brigády zúčastnilo pouze jen 5 členů, kteří aby vše stihli udělat, byli nuceni brigádu protáhnout až do večerních hodin. Práce bylo opravdu hodně, neboť auto Nissan čeká v průběhu měsíce listopad technická prohlídka a je nutno ho na ni řádně připravit.

Je potřeba, aby si členové zásahové jednotky a také všichni soutěžáci uvědomili, že kromě práce při zásazích a soutěžích je nutno veškerou techniku udržovat stále v akce schopném stavu a jednou za čas, tomu dát trochu i více.

Brigády se zúčastnili: Michal Hlavička, Radek Hlavička, Petr Čech, David Holík a Lukáš Veselý.

Zapsal: L. Ordelt