Tento soutěžní den byl napjatý již od samého rána, kdy nám bylo telefonicky zděleno, že se soutěž na Klečůvce z důvodu špatného počasí nekoná. Samozřejmě jsme na tuto informaci zareagovali, ale sotva byli všichni členové soutěžního družstva o této situaci informováni, počasí se umoudřilo, sluníčko na nás vykouklo a vše bylo jinak. Těsně před polednem přišla zpráva, že se odvolává co bylo odvoláno a soutěž proběhne za normálních podmínek. Rozhodnutí to bylo správné neboť pěkné počasí vydrželo až do konce soutěže a pořadatelé se přípravy a organizace zhostili velmi dobře.

Trať samotné soutěže byla postavena tak jak jsme na Klečůvce zvyklí, kde se od startu přeběhne celé hřiště, na pomocné základně se družstvo vybaví nářadím a po proběhnutí mezi nádrží a strojem se provádí klasický útok se 2 hadicemi B. Měli jsme nacvičeno a do soutěže jsme šli celkem v klidu (tedy aspoň někteří), ale bohužel přišel menší zádrhel na dopravním vedení a o umístění na předních místech jsme si mohli nechat jenom zdát. Snad už je nám to souzené, že na Klečůvce na nás vždy zůstává jen ta bramborová medaile, ale musíme zabrat a snad se vše v dobré obrátí.

V sobotu nás čeká další soutěž a to O pohár primátorky města Zlína, která proběhne na Lhotce a na kterou vás všechny naše příznivce zveme.

Výsledková listina    Umístění

    Družstvo

    Čas PU

    Pořadí GP    1.

    SDH Žel. Paseky muži

    44,88 s

    1. (1 trestný bod)    2.

    SDH Ostrata

    47,63 s

    2. (2 trestný bod)    3.

    SDH Lípa muži

    49,94 s

    3. (3 trestný bod)    4.

    SDH Jaroslavice

    53,24 s

    4. (4 trestný bod)     5.

    SDH Prštné

    57,80 s

    5. (5 trestný bod)    6.

    SDH Klečůvka A

    59,25 s

    6. (6 trestný bod)    7.

    SDH Žel. Paseky ženy

    64,81 s

    7. (7 trestný bod)    8.

    SDH Lípa ženy

    88,44 s

    8. (8 trestný bod)    9.

    SDH Želechovice

    98,32 s

    9. (9 trestný bod)    10.

    SDH Klečůvka B

    127,40 s

    neučastní se

Zapsal: L. Ordelt