Kalendář sboru

(více)
<< Únor 2020 >>
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Všechny události

Víkendovka Trnava 2014

09.10.2014 - Volnočasové aktivity / autor Marie Čechová / 0 komentářů (zobrazeno 1812×)

Víkendovka Trnava 2014

Letošní tradiční víkendová akce proběhla v termínu 3.– 5.října 2014. V pátek se zdálo, že nám počasí vyjde a budeme většinu času venku na čerstvém, zdravém vzduchu pouštět s dětmi draky, hledat hřiby v lese a lehce si hasičsky zasoutěžíme.

 

Bohužel v sobotu po ránu se celé rekreační středisko a jeho okolí zahalilo do mlhy přes kterou se sluníčko neproklubalo, a tak jsme zvolili individuální program. Malé děti, kterých nám přibývá, většinu času projezdily na odrážedlech, těm větším zajistil program jejich vedoucí Roman a dospěláci si museli vystačit s procházkami mezi kapkami deště, welnesem a dobře zásobeným barem. Dopolední čas nám pomohla zaplnit ukázka sportování tělesně postižených osob, jejichž zástupci se dostavili i s cyklotrenažérem. Toto pro nás zvláštní zařízení, které se ovládá rukama, se stalo závodním strojem a strhla se soutěž o nejrychlejšího jezdce. Za velmi hlasitého fandění vyhrál s převahou Michal Vaško.

Na sobotní večer jsme naplánovali karaoke s Michalem, který nám hraje již několik let, tentokrát jsme k tomu zvolili oblečení ve stylu retro. Tak se stalo, že se na parketu s mikrofonem sešli např. pionýrka, cvičenec v teplákové soupravě, několik zasloužilých seniorek, elegáni v lakýrkách a další veselá individua. Ti nejvytrvalejší odložili mikrofon chvilku před nedělní snídaní…

Celá akce se i navzdory počasí a menší účasti vydařila, dík patří organizátorům z našeho výboru, majitelům a pracovníkům rekreačního střediska Trnava, zástupcům tělesně postižených osob sdružení ATHEGA a také všem, kteří neváhali a zúčastnili se této velmi podařené akce.

Fotografie

Komentáře

Ke zprávě nebyl připojen žádný komentář. Vložte jej jako první!

Připojte váš komentář!


Sbor dobrovolných hasičů Jaroslavice

  • e-mail: info@sdhjaroslavice.cz
  • tel. 724 263 088 Jiří Dlabač (starosta SDH)
  • tel. 602 504 433 Ladislav Ordelt ml. (velitel jednotky)
  • tel. 732 126 808 Marie Čechová (vedoucí agendy sboru)
  • hasičská zbrojnice: Anenská 195, Zlín-Jaroslavice
  • korespondence: Anenská 270, Zlín-Jaroslavice

nahoru