<< Srpen 2019 >>

Víkendovka Trnava 2012

05.10.2012 - Volnočasové aktivity / autor Ladislav Ordelt / 0 komentářů (zobrazeno 1685×)

Víkendovka Trnava 2012

Ve dnech 5.–7.10.2012 se téměř 50 členů i nečlenských příznivců našeho sboru zúčastnilo tradiční podzimní víkendovky. Po velmi dobrých zkušenostech jsme se již po několikáté rozhodli pro rekreační středisko v Trnavě.

Letos si vzali přípravu na starost mladší ročníky, především Michal Pleca a Zuzka Nekudová. Svého úkolu se zhostili na výbornou. V pátek večer byla připravená první soutěž a další následovala v sobotu dopoledne. Pět družstev se snažilo vyhrát ve střelbě ze vzduchovky, vědomostních soutěžích a také např. v jízdě na koloběžce poslepu.

Vzhledem ke krásnému, a na tuto podzimní dobu i celkem teplému počasí, jsme sobotní odpoledne věnovali převážně procházkám po okolí a v lese hledání hřibů. Moc se jich nenašlo, ale příroda je v této oblasti velmi pěkná a v dnešní hektické době uklidňující.

To ovšem neplatilo o večeru, kdy nám DJ Michal připravil originál karaoke. Když se karaoke objednávalo, někteří členové se netvářili nijak nadšeně. Ovšem opak byl pravdou a o mikrofon se málem strhla rvačka. Mladí i starší, děti i dospělí, všichni se zúčastnili. Za vše mluví fakt, že jsme končili ve tři ráno a to jen proto, že se zavíral bar… Písničky české, slovenské i anglické, v kostýmech filmových postaviček jako byly např. Mumie, celá rodinka Simpsonových, Shrek, jeptišky, Šmoulové, atd. jsme zvládli na jedničku.

Neděle byla ve znamení únavy a deště. Proto jsme si našli zábavu pod střechou. V hlavní budově rekreačního střediska je nové welnes centrum se dvěma saunami, velkou vířivkou a bazénem. Někteří dali přednost kulečníku nebo stolnímu fotbálku, maminky s dětmi, a bylo jich hodně, obsadily třeba dětský koutek se spoustou hraček.

Letošní víkendovka se opět vydařila. Poděkování patří našim mladým organizátorům a také majitelům rekreačního střediska, kteří nám vyšli vstříc a nad rámec svých povinností nám zajistili např.výborné klobásky na večerní grilování.