<< Září 2019 >>

Víkendovka Trnava 2011

30.09.2011 - Volnočasové aktivity / autor Ladislav Ordelt / 0 komentářů (zobrazeno 1663×)

Víkendovka Trnava 2011

Tak se nám opět sešel rok s rokem a jako každý podzim i letos jsme vyrazili na víkendovku. Po velmi dobré zkušenosti z předminulého roku jsme opět zavítali do rekreačního střediska Trnava. V pátek odpoledne se tam sjelo 43 účastníků včetně dětí, ubytovali jsme se a podle programu, který jsme měli možnost neustále kontrolovat na nástěnce, jsme po večeři vyrazili na noční hru. Počasí nám přálo, bylo sucho, a tak běhat po lyžařském svahu nebyl pro nikoho problém. Snad jen někomu zavazel vlek… Následovala diskotéka s grilováním výborných klobásek.

Sobota patřila hlavně soutěžím. Byli jsme rozděleni do tří družstev a plnili jsme náročné úkoly jako např. skládání matiček do výšky, věšení šroubů na šňůru místo prádla, apod. Vrcholem byla jízda na koloběžce, která ovšem naši akci nepřežila.

Po vyhodnocení jsme se všichni připravili na večerní maškarní. Hosté, kteří se přijeli podívat, ať už to byli Ordeltovi st. nebo Jakubovi, se při této podívané velmi pobavili. Mezi maskami se vyskytovaly princezny, skin, žáby, terorista, Skotové, panda, nevěsta, pytel mouky, ovsa i ječmene, klaun a spousta dalších včetně úchyláka. První místo za nejlepší masku získal Laďa Ordelt jako potápěč. Vyhraný dort byl rozdělen a velmi rychle zkonzumován. Volná zábava s neodmyslitelnou diskotékou pokračovala dlouho do noci a pro hladové krky se opět grilovaly výborné klobásky.

Víkend uběhl velmi rychle a velké poděkování tentokrát patří rodině Dlabačových, kteří měli organizaci na starosti.