Kalendář sboru

(více)
<< Únor 2020 >>
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Všechny události

Víkendovka Trnava 2011

30.09.2011 - Volnočasové aktivity / autor Ladislav Ordelt / 0 komentářů (zobrazeno 1768×)

Víkendovka Trnava 2011

Tak se nám opět sešel rok s rokem a jako každý podzim i letos jsme vyrazili na víkendovku. Po velmi dobré zkušenosti z předminulého roku jsme opět zavítali do rekreačního střediska Trnava. V pátek odpoledne se tam sjelo 43 účastníků včetně dětí, ubytovali jsme se a podle programu, který jsme měli možnost neustále kontrolovat na nástěnce, jsme po večeři vyrazili na noční hru. Počasí nám přálo, bylo sucho, a tak běhat po lyžařském svahu nebyl pro nikoho problém. Snad jen někomu zavazel vlek… Následovala diskotéka s grilováním výborných klobásek.

Sobota patřila hlavně soutěžím. Byli jsme rozděleni do tří družstev a plnili jsme náročné úkoly jako např. skládání matiček do výšky, věšení šroubů na šňůru místo prádla, apod. Vrcholem byla jízda na koloběžce, která ovšem naši akci nepřežila.

Po vyhodnocení jsme se všichni připravili na večerní maškarní. Hosté, kteří se přijeli podívat, ať už to byli Ordeltovi st. nebo Jakubovi, se při této podívané velmi pobavili. Mezi maskami se vyskytovaly princezny, skin, žáby, terorista, Skotové, panda, nevěsta, pytel mouky, ovsa i ječmene, klaun a spousta dalších včetně úchyláka. První místo za nejlepší masku získal Laďa Ordelt jako potápěč. Vyhraný dort byl rozdělen a velmi rychle zkonzumován. Volná zábava s neodmyslitelnou diskotékou pokračovala dlouho do noci a pro hladové krky se opět grilovaly výborné klobásky.

Víkend uběhl velmi rychle a velké poděkování tentokrát patří rodině Dlabačových, kteří měli organizaci na starosti.

Fotografie

Komentáře

Ke zprávě nebyl připojen žádný komentář. Vložte jej jako první!

Připojte váš komentář!


Sbor dobrovolných hasičů Jaroslavice

  • e-mail: info@sdhjaroslavice.cz
  • tel. 724 263 088 Jiří Dlabač (starosta SDH)
  • tel. 602 504 433 Ladislav Ordelt ml. (velitel jednotky)
  • tel. 732 126 808 Marie Čechová (vedoucí agendy sboru)
  • hasičská zbrojnice: Anenská 195, Zlín-Jaroslavice
  • korespondence: Anenská 270, Zlín-Jaroslavice

nahoru