Kalendář sboru

(více)
<< Březen 2020 >>
PoÚtStČtSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Všechny události

Víkendové soustředění na Březůvkách

02.05.2008 - Požární sport - Volnočasové aktivity / autor Ladislav Ordelt / 0 komentářů (zobrazeno 1630×)

Víkendové soustředění na Březůvkách

Tak jako v loňském roce i letos proběhl víkendový nácvik soutěžních družstev a mládeže. Tato akce proběhla opět v areálu tábora manželů Hajkových na Březůvkách. I když počasí nepřálo tak jako předcházející rok, přesto nácvik proběhl v pohodě a bez větších problémů.

V první řadě jsme seznámili nové členy s veškerým zařízením a nářadím, které se používá nejen k hasičskému sportu, ale také k samotným zásahům. Dále proběhly nácviky útoků, které jsme se snažili přizpůsobit terénům samotných míst konání soutěží. Tato část soustředění byla nejzajímavější a myslím, že se taky i všem soutěžákům nejvíce líbila. Této akce využily i naše děti, které přijely v sobotu odpoledne a také prováděly nácvik požárního útoku.

Dalším bodem víkendového nácviku byla brigáda na úklidu areálu. Po dohodě s majitelem tábora jsme si touto prací vydělali na celý pobyt. Při této práci nám pilně pomáhali naši členové SDH, a to sestra Vlasta Ordeltová a bratr Ladislav Ordelt st., za což jim patří velký dík.

Poděkování patří také našim členkám: sestře Naděždě Ordeltové, sestře Kateřině Ordeltové a sestře Iloně Družbíkové, za perfektně odvedenou práci v kuchyni a úklid, který provedly po našem odjezdu. Samozřejmě musíme poděkovat také majitelům areálu, manželům Hájkovým, za jeho propůjčení.

Doufejme, že se výsledek této akce odrazí na umístění v soutěžích, kterých se v letošním roce zúčastníme.

  • Celkem odpracováno: 172 brig. hodin

Fotografie

Komentáře

Ke zprávě nebyl připojen žádný komentář. Vložte jej jako první!

Připojte váš komentář!


Sbor dobrovolných hasičů Jaroslavice

  • e-mail: info@sdhjaroslavice.cz
  • tel. 724 263 088 Jiří Dlabač (starosta SDH)
  • tel. 602 504 433 Ladislav Ordelt ml. (velitel jednotky)
  • tel. 732 126 808 Marie Čechová (vedoucí agendy sboru)
  • hasičská zbrojnice: Anenská 195, Zlín-Jaroslavice
  • korespondence: Anenská 270, Zlín-Jaroslavice

nahoru