Kalendář sboru

(více)
<< Duben 2020 >>
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Všechny události

Ukončení soutěžní sezóny 2013

07.12.2013 - Požární sport / autor Martin Slováček / Komentáře zakázány (zobrazeno 1992×)

Ukončení soutěžní sezóny 2013

V sobotu večer od 18 hodin se uskutečnilo posezení hasičského sboru SDH Jaroslavice k ukončení sezóny roku 2013. Této akce se zúčastnilo 22 příznivců sboru, ať soutěžáků, členů výboru nebo jen fanoušků tohoto pěkného koníčku. Mezi zúčastněnými se objevili Ladislav Ordelt ml. s manželkou Naďou, Ladislav Ordel st. s manželkou Vlastou, Petra Ordeltová s malým Vojtíškem, Majka Čechová, Jirka a Renata Plecovi a nechyběli ani Bohumil a Ilona Družbíkovi a Petra Klhůfková.

Za soutěžáky dále Honza Doležal, Pavel Družbík, Radek a Michal Hlavička, Martin Slováček, Aleš Onderka, Mira Kolář, Jirka a Zuzka Čechovi a Petr Čech.

Akce se konala na hasičské zbrojnici v Jaroslavicích, kdy okolo šesté hodiny pozvolna přicházeli první členové. Prvním bodem této sešlosti byl proslov našeho trenéra Michala Hlavičky. Týkal se hlavně zhodnocení celé sezóny, vyzdvihl především radostné chvíle jako vítězství a dobrá umístění na konci sezóny, konec proslovu patřil nedostatkům, laxnímu přístupu a neúčasti, někdo by řekl – jen vedlejších činností sboru, jako jsou brigády, sběr železa a další aktivity, které dělají hasičinu tím, čím je. V proslovu pokračoval Laďa Ordelt, který vyzdvihl pozitiva našeho umístění na soutěžích, ale podotknul, že je v nás více a s trochou úsilí bychom mohli dopadnout lépe, v závěru proslovu proběhla diskuze a zhodnocení celého roku z pohledu starších členů SDH a pobídnutí k větší účasti na akcích konaných hasiči.

Tak a po této formální části vypuklo to pravé veselí, nutno dodat, že se mohlo zúčastnit více členů, především soutěžáků, kteří nejsou z Jaroslavic, a tudíž nemají tolik možností se sblížit s družstvem. Ale i tak parta, která se sešla, si skvěle rozuměla, pivo a kořalka tekla plným proudem. A zapomenout nemůžu ani na skvělé občerstvení, jež skýtalo vynikající tlačenku a řízky, tento pokrm se skvěle hodil k promaštění žaludku a následné snesitelnosti většího množství alkoholu. A abych nezapomněl, uprostřed sálu na samostatném stole se leskly zlatavé trofeje získané za celou sezónu. Nejvíce mě zaujal jeden velký stříbrný pohár, který čněl nad ostatními, na podstavci bylo vyryto “Putovní pohár PRIMÁTORA Města Zlína“, kterou naše družstvo letos získalo. Tento i ostatní poháry si můžete prohlédnou ve fotogalerii.

A s heslem – V nejlepším se má přestat – jsme se kolem půl druhé ráno začali pozvolna rozcházet. Závěrem bych chtěl podotknout, že i přes menší účast se akce pro zúčastněné vyvedla a doufejme, že se nám povede stejně tak dobře i příští rok. A že i ti, co se nemohli dostavit projeví příště větší nadšení a zapálení nejen pro společné posezení, ale i pro spolek celkově. Přeji všem dobrovolným hasičům i hasičkám v Jaroslavicích alespoň tak úspěšnou sezónu jako byla ta letošní.

Fotografie

Komentáře

Ke zprávě nebyl připojen žádný komentář. Vložte jej jako první!

Přidávání komentářů bylo ukončeno.


Sbor dobrovolných hasičů Jaroslavice

  • e-mail: info@sdhjaroslavice.cz
  • tel. 724 263 088 Jiří Dlabač (starosta SDH)
  • tel. 602 504 433 Ladislav Ordelt ml. (velitel jednotky)
  • tel. 732 126 808 Marie Čechová (vedoucí agendy sboru)
  • hasičská zbrojnice: Anenská 195, Zlín-Jaroslavice
  • korespondence: Anenská 270, Zlín-Jaroslavice

nahoru