<< Září 2019 >>

Ukončení soutěžní sezóny 2009

24.10.2009 - Požární sport / autor Ladislav Ordelt / 0 komentářů (zobrazeno 1472×)

Ukončení soutěžní sezóny 2009

Tak jako předcházející roky, tak i letos jsme ukončili soutěžní sezónu brigádou při které garáž, auto a veškerá používaná technika s nářadím prodělaly řádnou očistu. Kromě toho se pod vedením našeho starosty J. Dlabače, dodělala úprava el. instalace v klubovně a kuchyňce v horním patře budovy. Sešlo se nás celkem hodně a tak šla práce celkem rychle od ruky a asi v 18,30 hod. bylo vše hotové.

Po té nám naše členky Naďa a Katka Ordeltovy připravily menší pohoštění v podobě vynikajícího guláše (za což jim děkujeme), ke kterému samozřejmě nechybělo ani točené pivečko. Když jsme zaplnili žaludky, proběhlo menší hodnocení uplynulé sezóny při kterém jsme si museli malinko sáhnout do svědomí, neboť ne všechny výsledky soutěží dopadly tak jak by jsme si představovali a přáli. Dále jsme si probrali co všechno bude nutné přes zimní období vylepšit na technice i nářadí a domluvili se na dalších brigádách. Po této technické části přišla na řadu video projekce na které jsme si celou sezónu připomněli obrazem i zvukem a u které jsme vydrželi až do jedné hodiny po půlnoci, a protože nás únava po odpolední brigádě zmáhala, tak jsme se rozešli k domovům.

Celému soutěžnímu družstvu a taky Jiřímu Plecovi a Bohumilu Družbíkovi, kteří pomáhaji s nácviky a když je třeba, nebojí se postavit i na startovní čáru a dokážou být zdravou konkurencí těm mladším, bych chtěl touto cestou poděkovat za dobře odváděnou práci jak na závodišti, tak i při brigádách a ostatních akcích v rámci i mimo rámec našeho sboru, na kterých se vždy scházejí bez větších problémů a v maximálním počtu.