Kalendář sboru

(více)
<< Prosinec 2019 >>
PoÚtStČtSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Všechny události

Ukončení soutěžní sezóny 2009

24.10.2009 - Požární sport / autor Ladislav Ordelt / 0 komentářů (zobrazeno 1519×)

Ukončení soutěžní sezóny 2009

Tak jako předcházející roky, tak i letos jsme ukončili soutěžní sezónu brigádou při které garáž, auto a veškerá používaná technika s nářadím prodělaly řádnou očistu. Kromě toho se pod vedením našeho starosty J. Dlabače, dodělala úprava el. instalace v klubovně a kuchyňce v horním patře budovy. Sešlo se nás celkem hodně a tak šla práce celkem rychle od ruky a asi v 18,30 hod. bylo vše hotové.

Po té nám naše členky Naďa a Katka Ordeltovy připravily menší pohoštění v podobě vynikajícího guláše (za což jim děkujeme), ke kterému samozřejmě nechybělo ani točené pivečko. Když jsme zaplnili žaludky, proběhlo menší hodnocení uplynulé sezóny při kterém jsme si museli malinko sáhnout do svědomí, neboť ne všechny výsledky soutěží dopadly tak jak by jsme si představovali a přáli. Dále jsme si probrali co všechno bude nutné přes zimní období vylepšit na technice i nářadí a domluvili se na dalších brigádách. Po této technické části přišla na řadu video projekce na které jsme si celou sezónu připomněli obrazem i zvukem a u které jsme vydrželi až do jedné hodiny po půlnoci, a protože nás únava po odpolední brigádě zmáhala, tak jsme se rozešli k domovům.

Celému soutěžnímu družstvu a taky Jiřímu Plecovi a Bohumilu Družbíkovi, kteří pomáhaji s nácviky a když je třeba, nebojí se postavit i na startovní čáru a dokážou být zdravou konkurencí těm mladším, bych chtěl touto cestou poděkovat za dobře odváděnou práci jak na závodišti, tak i při brigádách a ostatních akcích v rámci i mimo rámec našeho sboru, na kterých se vždy scházejí bez větších problémů a v maximálním počtu.

Fotografie

Komentáře

Ke zprávě nebyl připojen žádný komentář. Vložte jej jako první!

Připojte váš komentář!


Sbor dobrovolných hasičů Jaroslavice

  • e-mail: info@sdhjaroslavice.cz
  • tel. 724 263 088 Jiří Dlabač (starosta SDH)
  • tel. 602 504 433 Ladislav Ordelt ml. (velitel jednotky)
  • tel. 732 126 808 Marie Čechová (vedoucí agendy sboru)
  • hasičská zbrojnice: Anenská 195, Zlín-Jaroslavice
  • korespondence: Anenská 270, Zlín-Jaroslavice

nahoru