262728293031

Všechny události

Soutěže 2019 - GP Želechovice Paseky (4. místo)

05.08.2019 - Požární sport / autor Ladislav Ordelt / 0 komentářů (zobrazeno 48×)

V sobotu 20.7.2019, proběhla další soutěž GP 8. okrsku a to ve sportovním areálu na Želechovických Pasekách. Sjelo se 8 družstev mužů a 2 družstva žen.

Soutěž probíhala za krásného letního počasí a pořadatelé vše zvládali na výbornou. Všichni soutěžící byli odhodláni podat co nejlepší výkony a tak nic nescházelo ke správné sportovní atmosféře.

K provedení požárního útoku museli soutěžící proběhnout korytem potoka a samotná trať vedla částečně lesem. Nejlepší útok předvedli domácí borci, kterým se letos konečně zadařilo a vybojovali 1. příčku. Druzí skončili lídři letošního GP družstvo Želechovic nad Dřevnicí a v těsném závěsu za nimi se umístilo družstvo z Ostraty. Bohužel našim soutěžákům se moc nedařilo a zůstala na ně, tak jako v loňském roce opět ,,bramborová medaile“. Je to škoda, ale i tak to byl při kvalitě všech soutěžních družstev, dobrý výkon.

Do konce letošního kola GP zbývají ještě dvě soutěže a tak doufejme, že se vše podaří a můžeme očekávat celkově pěkné umístění.