262728293031

Všechny události

Soutěže 2019 - GP Klečůvka (3. místo)

29.05.2019 - Požární sport / autor Michal Hlavička / 0 komentářů (zobrazeno 92×)

V sobotu 25.5.2019, již tradičně na cvičišti na Klečůvce, byl zahájen seriál soutěží GP VIII. okrsku. Vše provázelo pěkné a teplé počasí. Na závodiště dorazily týmy všech sborů okrsku, včetně mužů z Ostraty, kteří se již pravidelně zúčastňují našeho GP.

Na start se tedy postavilo 6. družstev mužů a 1. družstvo žen z Lípy. Trať byla stejná, tak jako jsme na Klečůvce zvyklí. Startovní čára byla asi ve 3/4 hřiště, odkud se běželo přes drobné překážky na pomocnou základnu. Odtud vyzbrojení  určeným nářadím se přeběhlo ke stroji, odkud byl proveden požární útok na 2 hadice ,,B“.

I přes menší zaváhání u kádě, se nám podařilo splnit úkol v čase, který nás dosadil na 3. místo. Jsme rádi, že se nám podařilo vkročit do nové sezóny umístěním na medailové pozici a doufáme, že se nám bude nadále dařit stejně úspěšně.

Všem zúčastněným soutěžákům děkuji za předvedený výkon a přeji hodně štěstí v dalších soutěžích. Ta příští se uskuteční již v sobotu 1.6.2019 v Ostratě od 15.30 hod, čímž zvu všechny naše fanoušky, aby náš tým přijeli povzbudit k co nejlepším výkonům.

Sestava družstva:  koš – Radek Hlavička, savice – Michal Hlavička, stroj – Michal Matějičný, hadice“B“- Ladislav Holík, hadice“B“ a rozdělovač  – Adam Kubát, rozdělovač  – Lukáš Veselý, hadice“C“ – Petr Čech, levý proud – Jakub Melichárek, pravý proud – David Matějičný.