3031

Všechny události

Soutěže 2017 - GP Klečůvka (4. místo)

01.06.2017 - Požární sport / autor Michal Hlavička / 0 komentářů (zobrazeno 995×)

V sobotu 27.5.2017 odstartoval na Klečůvce, jako již tradičně, seriál GP soutěží 8. okrsku. Trať byla připravena stejně jako minulý rok, se dvěma překážkami na přeskočení, slalomem a samozřejmě dlouhým během přes tři čtvrtiny fotbalového hřiště.

Počasí bylo teplé, slunečné a na rozdíl od jiných let, nás nestrašily bouřkové mraky, jak to bývá na téhle soutěži zvykem. Nato že se konala teprve první soutěž GP letos, ukázaly družstva dobrou připravenost na tuto sezónu a odhodlání porvat se o výsledek, což se nakonec projevilo na vyrovnaných výsledných časech hlavně v čele tabulky.

Výkon našich soutěžáků byl velmi dobrý a po bezchybně provedeném útoku jsme obsadili 4.místo. Pouhé dvě sekundy nás dělily od první příčky na které se usadilo družstvo Žel. Paseky.

I když byla příčka pouze bramborová, tak musím soutěžáky pochválit za výkon, který byl velice pěkný. Doufám, že kluci výkonem navážou i v dalších soutěžích a svojí bojovností si vyslouží i medaile za lepší umístění.

Další na programu mají naši borci v sobotu 10.6.2017 dvoj soutěž. V Loukách od 9 hodin změří síly se sbory, které patří pod město Zlín na soutěži O pohár primátora města Zlína. Poté se přemístí na Ostratu, kde se uskuteční další kolo GP 8.okrsku. Vzhledem k náročnému programu by určitě pomohlo povzbuzování fanoušků. Tímto vás všechny zvu!