252627282930

Všechny události

Pohárová soutěž na Provodově (3.místo)

16.07.2011 - Požární sport / autor Ladislav Ordelt / 0 komentářů (zobrazeno 1754×)

Další soutěž, které jsme se zúčastnili byla pohárovka v Provodově, která se nepočítá do GP okrsku. Loni jsme zde nedopadli zrovna nejlépe (11. místo) a tak jsme si chtěli letos trochu napravit reputaci. Běžel se zde klasický sportovní útok s překážkou na dopravním vedení v podobě okna. Po loňské zkušenosti jsme při nácviku trochu změnili taktiku což se nám při samotné soutěži vyplatilo.

Na start jsme šli jako druzí hned za domácím družstvem a předvedeným výkonem jsme nasadili celkem vysokou laťku. Bohužel některé družstva měly problémy s časomírou a měly možnost útoky opakovat. Byla to pro ně jistá výhoda, neboť celý útok si tak již jednou vyzkoušeli a protože šli jako poslední, měli možnost spoustu věcí obkoukat a vylepšit. Tento fakt nás stál dvě příčky, ale i tak jsme skončili na pěkném 3. místě a ten loňský nezdar jsme, tak trochu napravili.

Další soutěž již znovu v rámci GP okrsku, proběhne v sobotu od 15:00 hod. v Ostratě, na kterou vás všechny příznivce soutěžáků zveme.