Kalendář sboru

(více)
<< Prosinec 2019 >>
PoÚtStČtSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Všechny události

Okrsková soutěž na Klečůvce 2011

14.05.2011 - Požární sport / autor Ladislav Ordelt / 0 komentářů (zobrazeno 1646×)

Okrsková soutěž na Klečůvce 2011

Dne 14.5.2011 jsme se zúčastnili, jako už každý rok na začátek sezóny, okrskové soutěže na Klečůvce. Počasí nám celkem vyšlo a tak se mohlo začít soutěžit.

Tentokrát se soutěže zúčastnilo více družstev než obvykle a to proto, že některá družstva, včetně nás, postavila hned dva týmy. Hned na začátek soutěže, která vypukla hromadným nástupem ve 13 hod., začali se štafetou dvojic naši nejmenší a to děti, které postupně po štafetách navázaly i na požární útoky. Mezi tím však už započala bitva žen ve štafetě 4×100 metrů, na kterou navazovala stejná štafeta mužů.

Jako první začalo družstvo Jaroslavice A a protože se jim štafeta celkem vydařila, nemusela startovat druhá čtyřka „áčka“. Naše „béčko“ startovalo jako sedmé a na to, že to byla vůbec jejich první štafeta v jejich životě naostro nedopadli také vůbec špatně. Po štafetách začaly útoky dětí, kde naši malí zvládli všechno skvěle a bez chyb. Poté jak už bývá zvykem odběhly své útoky i ženy a nakonec nastoupily družstva mužů.

Našemu téměř „bezchybnému áčku“ se ovšem pokus velice nevydařil a s časem okolo 28 vteřin jsme všichni věděli, že to pro nás už nemůže dopadnout dobře a tak jsme aspoň přáli naší druhé reprezentační polovině. Těm vyšlo všechno tak jak mělo a hned na první soutěži sezóny přejeli „údajně tu lepší půlku“ s nadsázkou a přehledem. Tím nám všem ukázali, že jsou připraveni na to soutěžit jelikož takovou premiéru snad nikdo neočekával.

Musíme pochválit Katku, která přirostla ke stroji jak k dceři, a porvala se s tím „řvounem“ líp než někteří chlapi. Dál rozvážného Honzu na rozdělovači, který je poctivý až to bolí… A o těch dvou sprinterech s proudnicema „Dadka a Pepíno“ ani nemluvě. Ale pochvala patří jim všem…

A taky děkujeme našemu fanklubu, který se letos představil dokonce i s transparentama což nás všechny hnalo o to víc dopředu.

Soutěž dopadla dobře a už se všichni zajisté těšíme na další, která bude opět na Klečůvce…

Fotografie

Komentáře

Ke zprávě nebyl připojen žádný komentář. Vložte jej jako první!

Připojte váš komentář!


Sbor dobrovolných hasičů Jaroslavice

  • e-mail: info@sdhjaroslavice.cz
  • tel. 724 263 088 Jiří Dlabač (starosta SDH)
  • tel. 602 504 433 Ladislav Ordelt ml. (velitel jednotky)
  • tel. 732 126 808 Marie Čechová (vedoucí agendy sboru)
  • hasičská zbrojnice: Anenská 195, Zlín-Jaroslavice
  • korespondence: Anenská 270, Zlín-Jaroslavice

nahoru