Kalendář sboru

(více)
<< Říjen 2019 >>
PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Všechny události

Dětský den na jaroslavickém hřišti

22.06.2013 - Dobrovolnická činnost - Mladí hasiči / autor Zdeňka Dlabačová / Komentáře zakázány (zobrazeno 2153×)

Dětský den na jaroslavickém hřišti

Další parta našich členů, v sobotu ráno, s autem plným potřebných pomůcek na soutěžní disciplíny, se dostavila na jaroslavické hřiště. Protože se očekával velmi slunečný den, tak jako první přišlo na řadu vybudování zázemí ve stínu v podobě plátěného přístřešku.

Dále jsme rozložili tradiční stanoviště: vzduchovky, hod granátem, běh v „plné polní“ – gumáky, přilba, opasek a shazování plechovek proudem vody ze džberovky. U všech disciplín se vystřídalo velké množství neúnavných dětí všech věkových kategorií. Velký úspěch měla střelba ze vzduchovek a nejdelší řada byla tradičně u stříkání vody ze džberovky. V úmorném vedru se stříkalo nejen na plechovky, ale mokří nakonec  skončili úplně všichni .

Bohatý program po celou dobu uváděli moderátoři Rádia Rock Max. Během dne se na hřišti vystřídalo mnoho zajímavých ukázek. Hlavním bodem byla soutěž v pojídání melounů na čas. Hodnotné výhry dětem předávala Miss ČR Monika Žídková.  I další ukázky se setkaly s velkým ohlasem: výcvik  služebních psů, utkání v džiu-džitsu, letecké modely, shazování bonbónů z přelétajícího letadla. Velký zájem byl i u ostatních stanovišť: sanitka, kriminální policie, vojenští veteráni a  dravci .

Okolo páté  hodiny si mohli všichni malí i velcí opéct špekáčky na připraveném táboráku.

Fotografie

Komentáře

Ke zprávě nebyl připojen žádný komentář. Vložte jej jako první!

Přidávání komentářů bylo ukončeno.


Sbor dobrovolných hasičů Jaroslavice

  • e-mail: info@sdhjaroslavice.cz
  • tel. 724 263 088 Jiří Dlabač (starosta SDH)
  • tel. 602 504 433 Ladislav Ordelt ml. (velitel jednotky)
  • tel. 732 126 808 Marie Čechová (vedoucí agendy sboru)
  • hasičská zbrojnice: Anenská 195, Zlín-Jaroslavice
  • korespondence: Anenská 270, Zlín-Jaroslavice

nahoru