SDH a JSDHO Jaroslavice

Jaroslavický sbor hasičů byl založen v roce 1934, dnes má cca 80 členů. Naše jednotka je zařazena do V. kategorie požární ochrany, s dobou výjezdu družstva, o zmenšeném početním stavu, do 10 min. Disponujeme zásahovou technikou - DA Nissan Patrol TD s přívěsem, čerpadly (4x), elektrocentrálou a dalším základním vybavení hasiče.

Oznámení sboru

(všechna oznámení)

20.01.2016 Nové zprávy a oznámení na e-mail. Zaregistrujte se a získejte rychlý přehled o novinkách Sboru dobrovolných hasičů Jaroslavice přímo ve Vašem e-mailu. Více o registraci zde >> [x]

Zprávy z činnosti jaroslavických hasičů

(archiv zpráv)

11.09.2017 - Sbor - Volnočasové aktivity (zobrazeno 84×)

Rozloučení s prázdninami

V sobotu 9.9.2017 jsme se za krásného slunečného počasí sešli v budově bývalé školy v Jaroslavicích, abychom připravili pro děti i jejich rodiče akci, kterou jsme nazvali „Rozloučení s prázdninami“.

celá zpráva

11.09.2017 - Sbor (zobrazeno 57×)

Smuteční oznámení o úmrtí br. Miroslava Vaňhary

Ve čtvrtek 7. září 2017 zemřel náš dlouholetý člen SDH Jaroslavice br. Miroslav Vaňhara.
Členem SDH Jaroslavice byl od roku 1941. Pro sbor se snažil vždy dělat maximum, zúčastňoval se všech brigád a jako organizátor nechyběl na žádné společenské akci.

celá zpráva

08.09.2017 - Jednotka PO (zobrazeno 47×)

Výjezd zásahové jednotky do chatové oblasti Jaroslavice

Naše činnost v pondělí 4.9.2017 brigádou ještě neskončila. Ani jsme se nestihli po návratu z brigády na has. zbrojnici vysvléct z pracovního a operační středisko HZS Zlín si vyžádalo naši pomoc při zásahu nahlášeného požáru nízké budovy ,,asi chaty“.